Tuğba Ekinci’nin Serenay Sarıkaya ve Ahmet Kural iddiası gündem oldu! ‘Kimse bilmiyor bunu’

‘Ateşe Düştüm’ parçasıyla popüler olan müzisyen Mert Demir ile yeni bir ilişkiye yelken açan Serenay Sarıkaya, daha önce hem Çağatay Ulusoy’la, hem de Kerem Bürsin’le hem de Cem Yılmaz’la aşk yaşamıştı.

Kerem Bürsin, geçtiğimiz günlerde aynı ortamda bulunduğu, 2015-2019 arasında birlikte olduğu güzel oyuncu hakkında, “Serenay’a bayılıyorum. Muazzam bir insan, çok da seviyorum. Çağatay’la ilk defa tanıştım, aşırı tatlı bir insan” açıklamasını yapmıştı.

“REKLAM” İDDİALARINA TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Şimdilerde Mert Demir ile aşk yaşayan Sarıkaya hakkında gündeme ‘reklam ilişkisi’ haberleri çıkıyor.

Geçtiğimiz günlerde dijital platformda yayınlanan dizisinin galasında, muhabirlerin kendisine yönelttiği “Mert Demir Reklam Aşkı mı?” sorusu sorulan Sarıkaya “Böyle şeyler milattan öncede kalmadı mı ya?” diyerek tepki vermişti.

ÖYLE BİR İDDİA ORTAYA ATTI Kİ…

Son olarak Tuğba Ekinci katıldığı bir programda şimdilerde en popüler oyuncular arasında gösterilen Serenay Sarıkaya hakkında bir iddiada bulundu. Ekinci’nin söylediğine göre; Sarıkaya 17 yaşındayken Ahmet Kural ile aşk yaşadı.

“BİLDİĞİN KAÇMIŞ AHMET…”

Ünlü ikili hakkında: ‘Kimse bilmiyor bunu. Kısa bir flörtleri oldu. Ahmet benim çok yakın arkadaşım’ diyerek anlatmaya başlayan Ekinci, şu ifadeleri kullandı:

Tuğba’ dedi, ‘Bodrum’a gittik bitti ilişkimiz’ dedi. Neden diye sordum, ‘her köşede magazinciyle konuşmak istedi, benle haber yapmak istedi. Ben de kaçtım geldim’ dedi. Bildiğin kaçmış Ahmet yani. Ahmet o zaman popüler. Serenay’ın basın merakı yüzünden Ahmet kaçtı. Serenay hep böyle bir kız oldu, yani basını doğru kullanan.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir